HAKKIMIZDA

İKorkmaz Hakkında

İKorkmaz; İnsankaynakları alanında 13 yılı aşkın sürede elde edilen bilgi birikimi ve tecrübelerini ne istediğini bilen ve kariyerine önem veren adaylara aktararak, kariyerine İnsan Kaynakları alanında yön vermek isteyen kişileri profesyonel yöneticiler eşliğinde "uygulamalı olarak" eğiten ve bireylerin başarısını arttırmak için yol gösterici olan "butik" bir eğitim kurumudur.

Eğitim - Kurslar Hakkında

Eğitim programlarımıza katılan yeni mezun gençlerimize ve tüm katılımcılarımıza staj imkanı, başarılı öğrencilerimize ise kendi mesleki ağımızı kullanarak iş imkanları sunuyoruz. Sektör farkı gözetmeksizin kurumsal şirketlerin İnsan Kaynakları Departmanlarına uzman profesyoneller yetiştiriyoruz.

İKORKMAZ  Danışmanlık Hizmetlerimiz Hakkında
Danışmanlık hizmetimiz ve destekleyeceğiniz eğitimlerimiz neticesinde;
- Kurumunuzun verimliliğine ve karlılığına olumlu etki edecek bir İnsan Kaynakları Politikasına sahip olmasını,
- Düzenli, adil ve sistematik bir İnsan Kaynağı Yönetimi anlayışı içinde ortaklarınız, müşterileriniz, çalışanlarınız ve üçüncü şahıslara karşı entelektüel sermayeniz ve prestijinizin daha da artmasını,
- Çalışanlarınız firma hedeflerine ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayan olumlu ve yaratıcı bireyler haline dönüşerek, iletişim becerileri ve insan ilişkileri ile ilgili olarak sadece işlerinde değil hayatın bütününde kullanabileceği davranışlar bilgi ve beceriler elde edebilmelerini hedeflemekteyiz.

Kalite Politikamız
Müşterilerimiz, öğrencilerimiz ve toplumumuza, mükemmel hizmetler sunmak üzere yaptığımız her işi, süreçlerimizi ve kendimizi sürekli geliştirmektir.

Değerlerimiz
Sürekli Gelişim
Saygı
Açık ve Dürüst İletişim
Güvenilirlik
Paylaşım

 
 
 
 
 
Pro WEB